Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Показ документальних фільмів Дмитра Тяжлова

1 Вересня, 2017 @ 21:00 - 23:00 арт-дворик

Highnoon у Вінті, 12 хв, 2015
Ендрю Вольфенсбергер – радіо-ведучий громадського радіо Вінтертура, швейцарського міста недалеко від Цюріха. Його шоу “Highnoon” існує шість років і славиться піснею тижня – Ендрю співає листи громадян, що вони опубліковані в місцевій газеті. “Highnoon у Вінті” документальне есе про швейцарську ідентичність та стосунки людини і міста.

Музична скринька. Київський форпост, 25 хв, 2013
Музична скринька – це міжкультурний проект, мета якого «населити» музикою конструкцію, схожу на будинок, яка зроблена з матеріалів, віднайдених у Києві, це експеримент у музичній архітектурі, який було представлено у Києві в Мистецькому Арсеналі в рамках паралельної програми проекту Spark!Lab для того, щоб стимулювати бажання експериментувати з музикою 2012 року. Музична скринька вміщувала численні оригінальні і нестандартні інструменти та пропонувала відвідувачам можливість створювати музику новим способом. Відвідувачі мали змогу «населити» конструкцію, схожу на будинок, і створювати музику за допомогою покриття підлоги та інших структурних елементів, які можуть звучати. Фільм Music Box. Kyiv Outpost слідкує за різними етапами проекту, який з’явився завдяки співпраці митців з Нью Орлеана Ділені Мартін, Тейлор Шеперда та Ендрю Шрока з українськими аудіоартистами і музикантами Ivanov Down і Дмитром Ніколаєнком.

Об’єднані реформами, 25 хв. 2016
Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) є громадською платформою, яка об’єднує неурядові організації і експертів з усієї України та виконує функції координаційного центру з розробки та реалізації ключових реформ в Україні. Група РПР з судової реформи розробляє пакет законопроектів, а ми слідкуємо за одним з головних експертів РПР з судової реформи Михайло Жернаковим, та його колегами, які реформують не тільки українське законодавство а й саму громадську платформу РПР.

У кутку, 25 хв, 2013
Зоя Іванівна Шульга – мешканка села на Полтавщині вирішує скористатися інформаційними запитами аби дізнатися чому скасовано рейсовий автобус до їхнього села (єдина інша можливість йти пішки чи їхати близько 10 кілометрів до найближчої зупинки). Мешканці населеного пункту Панасівка, де живуть головно люди похилого віку залишаються без можливості доїхати до більшого міста вже 5 років, власний автомобільний транспорт мають тільки 3 родини. Цей фільм про те як переконати себе та зневірених односельців діяти, а також вижити в селі яке знаходиться на межі зникнення. Кожного року з карти України зникає 15 населених пунктів.
Трейлер https://www.youtube.com/watch?v=ETWeZ6nRikY

Віа Регіа – 800 років мобільності та руху, 19 хв, 2010
Документалісти з пятьох країн зафільмували подорожі сучасною Віа Регіа – старовинним європейським торгівельним шляхом. Виставка «Віа Регія – 800 років мобільності та руху» відвідала 47 міст та районів та охопила 4500 кілометрів. А фільми стали частиною виставки присвяченої цьому торгівельному шляху, що відбулася в Саксонії восені 2011 року. Цей фільм розповідає про українську частину подорожі.

Дмитро Тяжлов – український режисер документального кіно. Дмитро здобув вищу освіту на кафедрі операторської майстерності Київського державного університету театру, кіно і телебачення, майстерня С.О.Лисецького та І.Ц. Гольдштейна. В якості оператора постановника брав участь у багатьох проектах на телебаченні, в кіно, а також зняв декілька анімаційних фільмів (лялькова анімація).
З 2007 року працює художнім керівником курсу операторської майстерності у Київському державному університеті театру, кіно і телебачення.
Перший повнометражний документальний фільм Дмитра «Я пам’ятник собі» отримав нагороду Міжнародного кінофестивалю Молодість як найкращий фільм Української панорами 2009 року.
З 2009 року Дмитро Тяжлов є куратором документальної програми фестивалю американського кіно “Незалежність” та Лабораторії документального кіно для молодих митців Indie Lab.
Є членом Національної спілки кінематографістів України, Гільдії кінооператорів України та Незалежної Медіа Профспілки України.

Режисер документальних фільмів (вибране): Трудний (2007), “Я пам’ятник собі” (2009), Музична скринька. Київський форпост (2012), У кутку (2013), Пост Майдан (2015), Highnoon у Вінті (2015), Під напругою (2016), Об’єднані реформами (2016)

Подробиці

Дата:
1 Вересня, 2017
Час:
21:00 - 23:00
Подія Категорія:

Організатор

betv.com.ua
Phone:
+308667378788
Email:
info@betv.com.ua
Website:
View Організатор Website

Місце проведення

арт-дворик
Illinska Street, 16
Kiev, Kyiv city 04070 Ukraine
+ Карта Google
Телефон:
+380667378788
View Місце проведення Website
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?